8512-5717-ico-wu.jpg

Z czego wynikają problemy z erekcją?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Według statystyk kłopot z erekcją pojawia się raz na pięć stosunków, tym samym można określić, że może się to wydarzyć co najmniej raz w życiu każdego mężczyzny. Dowiedziono, że przyczyny zaburzeń erekcji są bardzo różnorodne, inne w przypadku kochanków w wieku lat 20, a inne u 60-latka.
Wzwód następuje w chwili wzbudzenia ośrodka erekcji, który umieszczony jest w rdzeniu kręgowym. Członek wypełnia się krwią, następuje wzwód. Kłopot ze wzwodem powstaje, gdy wzwód nie pojawia się wcale albo nie utrzymuje się wystarczająco długo, by dało się odbyć normalny stosunek. Można mówić o rzeczywistym kłopocie ze wzwodem, kiedy zaburzenie następuje minimum w 75% prób i utrzymuje się to przez długi okres. Chwilowa niedyspozycja nie musi oznaczać problemów z potencją. Niżej przedstawiamy najważniejsze powody problemów ze wzwodem.
1.Stres i brak wypoczynku. W momencie, kiedy spędzamy większość dnia podczas pracy lub żyjemy tylko i wyłącznie pracą, na wieczór możemy nie mieć siły ani humoru na seks. Trzeba wówczas zadbać o niwelowanie sytuacji stresowych, odprężenie kamagra oraz właściwe podejście do obowiązków w pracy.
2.Brak drożności naczyń krwionośnych. Jeśli w krwioobiegu organizmu zaczynają tworzyć się blaszki miażdżycowe, krew musi przedostawać się przez tętnice z większym trudem. Może to powodować zbyt mały napływ krwi do prącia i brak lub niepełną erekcję.
3.Papierosy. Z analiz wykonanych przez ekspertów dokładnie wynika, że palenie pojedynczej paczki dziennie aż u 75% pacjentów doprowadza do impotencji. Prócz problemów z potencją nikotyna wpływa na mniejszą produkcję plemników, a dodatkowo ich mniejszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie viagra tanio