3919-853-ico-wu.jpg

Stylizacja ślubna: śłub w plenerze !

Ślub w plenerze rządzi się nieznacznie innymi regułami w porównaniu do gali bardziej eleganckiej . Mniej oficjalny styl przenosi się także na styl ubioru, dzięki czemu ma się okazje pozwolić sobie na nieco swobodniejszą stylizację.
Podstawą zestawu jest przepiękna sukienka z kwiatowym nadrukiem. Ma ładny, zaokrąglony dekolt i rękawy ¾. Jej przemyślana długość powoduje, że nogi są ładnie zaprezentowane, i przez wysokie, cieliste czółenka na koturnie będą wizualnie dłuższe. But zapewni wygodę podczas chodzenia po zieleni albo pagórkowatych powierzchniach.
W razie chłodu czy gdy nadejdzie wieczór, stylizacja ślubna na galę na otwartej przestrzeni może zostać uzupełniona przez krótką , skórzaną kurtkę ze skracanymi rękawami.
weselna-do-600
Model doskonale łączy się z sukienką. Do ręki proponujemy małą kopertówkę komponującą się tonacją do kolorystyki sandałów. Posiada ładny, wielobarwny łańcuszek przy zapięciu, który doskonale komponuje się z kwiatowym rysunkiem na sukience. Stylizacja na uroczystość weselną w plenerze nie może obejść się bez biżuteryjnych akcentów. Do stroju zalecamy fantazyjną bransoletkę pozłacaną, i do tego kolczyki zdobione topazami. Całość wyjątkowo ze sobą współgra, stanowiąc doskonałe zestawienie.
tekst pobrany ze strony buty