1714-4833-ico-wu.jpg

Przyczyny niepełnej potencji

2020-4611-ico-wu.jpg

Problemy z potencją są wstydliwym problemem. Siłą rzeczy potencja dla niektórych jest synonimem ich sprawności seksualnej. To sprawia, że mężczyźni nie tylko nie chcą (nie umieją) mówić o tej komplikacji, ale jeszcze sami nie chcą się do tego przyznać. Zaburzenia erekcji to ogromny test dla każdego mężczyzny. Mimo to mężczyźni muszą wiedzieć, że są to schorzenia do wyleczenia. Należy jedynie pokonać wstyd i pójść do seksuologa. Zwiększenie wzwodu jest możliwe.
1. Przyczyny zaburzeń wzwodu
Problemy ze wzwodem, zaburzenia ejakulacji to dość powtarzające się schorzenia. Dotyczą około 10% męskiej części społeczeństwa. Kłopot nasila się, bo zwiększają się czynniki powodujące zaburzenia wzwodu. Zauważa się wzrost zachorowań na
cialis cukrzycę, choroby układu sercowego oraz stany depresyjne. Zaburzenia erekcji mogą dotyczyć mężczyzn w dowolnym wieku. Różne są przyczyny zachorowań.

U młodych panów, to jest przed ukończeniem 30 lat dolegliwości najczęściej będą spowodowane podłożem psychologicznym. U starszych panów problemy mogą być następstwem niektórych dolegliwości. Niepełna erekcja lub jej niewystępowanie mogą być wywołane problemami układu krążenia.
tekst dostepny na stronie levitra tanio