8498-2762-ico-wu.jpg

Łatwe? To do działania, a raczej do łóżka!

Apetyt seksualny zależy przede wszystkim od naszego nastawienia – jeśli mamy motywację do podjęcia zbliżenia, daje nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to ważne nie tylko dla kobiet!), cenieni przez partnerkę a sama działalność seksualna jest tożsama z naszymi preferencjami, najprawdopodobniej nic nie będzie przeszkodą aby czerpać z niej jak największą satysfakcję. Jednak popęd seksualny, choć jest kwestią ducha, uwarunkowany jest również od dyspozycji organizmu. tadalis
Wobec tego poza zadbaniem o należytą oprawę zbliżenia, powinno się 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować zawczasu swoje ciało, aby sprostało wyzwaniom, które chcemy przed nim postawić. Podstawa to sen, ruch, zdrowa odżywianie i wyrzeczenie się używek (picie zbyt dużej ilości kawy czy piwa działa niezwykle ujemnie na możliwości wzwodu, nie istnieje także coś takiego jak zdrowa liczba wypalanych papierosów – każda liczba obniża sprawność seksualną!).

Poza wypisanymi w artykule radami, każdy z nas mógłby podać parę własnych, które sprawiają, iż ochota na seks rośnie. Czy jest to nasz ulubiony typ wypoczynku, masaż, kąpiel; próbowanie smacznego i pomysłowego posiłku: miło i sielsko albo aktywnie i ekscytująco spędzony dzień, wyczekiwanie na realizację fantazji erotycznej ustalonej uprzednio z partnerką… Mniejsza z tym jaki mamy sposób na odprężenie się oraz bycie tu i teraz z partnerem/partnerką, ważne aby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj viagra