6402-6365-ico-wu.jpg

Kilka trików na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć

Spaceruj oraz podskakuj w zastępstwie jazdy taksówką

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, powinieneś regularnie ćwiczyć. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego ciała oraz kondycji wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego penisa. Eksperymenty wykazują, że mężczyźni, którzy pokonują pieszo codziennie 3 kilometry, mają o połowę mniej trudności z erekcją w porównaniu viagra tanio do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Zawężanie się żył jest jedną z głównych przyczyn zaniku wzwodu. Żyły działają na najlepszym poziomie jedynie wtedy, gdy się regularnie ćwiczy. Nie trzeba na starcie robić wszystkich skomplikowanych ćwiczeń penisa, aby pomóc mu być we wzwodzie jak najdłużej. Bardzo proste ćwiczenie, jak przechadzka zamiast zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, żeby wywołać zauważalną różnicę szybko i w komfortowy sposób. Kolokwialnie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do pracy.

Jak pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to faktycznie możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, ponieważ zarówno ziewanie jak i erekcja są wynikiem działania nietrwałego, jednakże bardzo aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Gdy substancja ta zostanie już wyprodukowana w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust albo do członka. Nigdy nie zauważyłeś małego drżenia w kroczu w trakcie ziewania? Jest to efekt tego, że tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i okolic członka. Pamiętaj w takim razie o częstym ziewaniu i wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię uznają za lenia.

Wyśpij się

Po seksie twój członek jest przeważnie wyczerpany. Musi wypocząć. Dlatego bardzo istotne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. W trakcie odpowiedniego snu zdrowy facet doświadcza pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej zabawy z partnerką. W ten sposób twoje ciało raportuje ci, że twój penis jest kamagra zdrowy oraz gotowy znowu do użycia. Twój członek “ładuje się” w trakcie snu. A więc dla silnej oraz zdrowej erekcji, spokojny i długi sen jest wielce istotny.