6836-5416-ico-wu.jpg

Kamagra zel zamienniki

Specyfik Viagra został opatentowany w roku 1996 przez koncern farmaceutyczny Pfizer. Firma ta ma wyłączność co do nazwy leku – z racji monopolu na towar dyktuje również jego cenę, która w porównaniu z zamiennikami jest co najmniej kilkukrotnie wyższa. Spora cena ogranicza dostęp do leku osobom gorzej sytuowanym, bo właśnie na rynku obecne są inne farmaceutyki, które w swoim składzie mają tę samą substancję czynną – nazywane są one preparatami generycznymi. Każde znane forum erotyczne zawiera setki zapytań o alternatywne, tańsze odpowiedniki Viagry. Dzięki specyfikom generycznym możliwe jest zmniejszenie ceny leczenia, co umożliwia poza tym pacjentom o niższym statusie majątkowym skorzystać z dobrodziejstw dzisiejszej farmacji.
Generyki Viagry zawierają to samo stężenie cytrynianu syldenafilu, co firmowy lek koncernu Pfizer, dlatego ich działanie jest identyczne z oryginalną Viagrą. Do cenionych zamienników takiego leku zalicza się Kamagra, Edegra, Maxigra, Zenegra, Penegra czy Silagra. Zamiennikiem Viagry z możliwością stosowania u kobiet jest Lovegra.
Wybrane leki będące zamiennikami różnią się od siebie formą tabletek, ich kolorem i smakiem. Mechanizm działania pozostaje jednak ten sam. Mogące pojawiać się działania niepożądane są takie same we wszystkich specyfikach, skuteczność kuracji zaburzeń potencji z użyciem zamienników Viagry jest praktycznie jednakowa, co wykazują badania kliniczne.
Oprócz leków generycznych Viagrę można zastąpić preparatami mającymi tadalafilu – substancja ta jest pokrewna do syldenafilu i wywołuje podobne skutki, jednak w porównaniu z nim rezultaty osiągane są w czasie o 50% krótszym, a okres ich trwania jest przedłużony. Cenionym lekiem zawierającym ten związek jest Tadalis.

tekst dostepny na stronie www.pewna-apteka.p