5677-7203-ico-wu.jpg

Bicze wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to zabiegi bazujące na naciskaniu określonych miejsc na stopach. U panów trzeba naciskać na zakończenia nerwowe zamieszczone na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i ostrożnie uciskać pięty. Akupresurę warto zapoczątkować od ledwo wyczuwalnych muśnięć i po chwili zwiększać moc ucisku. Każdą stopę należy pobudzać przez nie więcej niż pięciu minut.
Panie mocniej reagują na dotykanie miejsc rozmieszczonych wzdłuż kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, w odległości trzech cm od kręgów. Masaż tych miejsc jest doskonałym sposobem na rozpoczęcie gry wstępnej. Kobiety mogą się zrewanżować masowaniem miejsca tuż nad owłosieniem łonowym swojego kochanka. Rozbudzą w ten sposób penisa. Dzięki prostym masażom życie łóżkowe viagra bez receptyokaże się być o wiele lepsze.
Na uszach zlokalizowane są receptory, które podobnie jak te umieszczone na stopach odpowiadają za rozpoczęcie reakcji seksualnych. Uciskanie tych receptorów wzmacnia funkcjonowanie narządów płciowych. Takie masowanie może ciekawie wpłynąć na problemy z potencją.
Masaż uszu nie może trwać dłużej niż pięć minut. Jeśli para chce spróbować uciskania określonych punktów, to trzeba udać się do lekarza lub specjalisty medycyny naturalnej – oni określą dokładnie, które miejsca należy uciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra